СТАНОМ НА 12 ТРАВНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 157 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

Дата: 12.05.2020 09:39

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 осіб (м. Суми - 2, Сумський район - 1). Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 74 особи

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 38 випадків захворювання, у Сумському районі – 11, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 23, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 14, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 6, Глухівський район – 2, м. Глухів – 5, м. Буринь – 1.

Станом на 12 травня у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 18, що становить 4,5% від загальної кількості ліжко-місць.