СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ДОПОМОГА ПОРУЧ» СТВОРЕНИЙ ДЛЯ НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ ВРАЗЛИВИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ.

Дата: 12.05.2020 11:40

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» продовжує  функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначаються потреби, надається відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

Громадяни можуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при сільській раді, залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

Список номерів телефону «гарячих» телефонних ліній

Номер

телефону «гарячої» тефонної ліній