Запрошуємо небайдужих і зацікавлених у допомозі дітям людей приєднатися до сімейного патронату.

Дата: 13.05.2020 13:41

Однією з найбільш іноваційних та діючих форм альтернативного сімейного виховання в Україні є на сьогоднішній день послуга  сімейного_патронату. Одна з новітніх впроваджених послуг, вона, тим не менш, вже показала себе як успішна на практиці.

Сімейний патронат - це безпечна альтернатива для дітей, сім'ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, з мінімальними наслідками пережити важкий період. В першу чергу, це шанс для дітей залишитися в сімейному колі, поки соціальні служби надають батькам кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем. На допомогу дітям в складний період приходять патронатні вихователі. Саме вони виховують, лікують, навчають, піклуються, радіють за успіхи вихованців, створюючи всі умови для розвитку та реабілітації, а також представляючи їхні інтереси.

Додаткову інформацію можно отримати в сільській раді.