Зміни до рішення з додатками про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новослобідської сільської ради на 2020 рік

Дата: 22.05.2020 10:04

НОВОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 14.05.2020 року

с. Нова Слобода

Про внесення змін до рішення 29 сесії сьомого скликання Новослобідської сільської ради «Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новослобідської сільської ради на 2020  рік»

З метою планування діяльності Новослобідської сільської  ради з прийняття рішень, направлених на удосконалення правового регулювання господарських відносин на території сільської ради, а також недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, відповідно до статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктом 1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новослобідська сільська рада ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до Плану діяльності  Новослобідської сільської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2020 рік, а саме:

- додати пункт 6 «Про встановлення туристичного збору на території Новослобідської сільської ради на 2021 рік»;

- додати пункт 7 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду комунального майна сільської ради».

2.  Плану діяльності  Новослобідської сільської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2020 рік викласти в новій редакції (додається).

3.   Секретарю сільської ради Мірошніковій О.А. протягом десяти днів оприлюднити дане рішення відповідно до чинного законодавства.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову  Гаркавенко О.О.

Сільський голова                                                        Ольга  ГАРКАВЕНКО