Вітаємо з Днем вишиванки!!!

Дата: 21.05.2020 21:21

Фото без опису

Сьогодні відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка – це не просто вбрання українців, а символічна річ для кожного з нас!

Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Колектив Новослобідської сільської ради вiтає Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!!

Фото без опису