Зі святом!

Дата: 29.05.2020 18:43

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні мав би пролунати останій дзвоник на подвір’ї наших навчальних закладів, як і повсій країні, проте підступний вірус COVID – 19, вніс корективи! Навчання, цьогоріч, ми гідно завершували дистанційно і останній дзвоник сьогодні пролунає дистанційно!

Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо пам'ятний. Адже вони прощаються зі школою і вирушають у самостійне доросле життя.

Дорогі випускники, сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії.

Також висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість, а батькам — за повсякденні турботи, за віддане вами тепло своїх сердець. Бажаю Вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров'я та віри в своїх дітей.

Шановні учні, дорогі випускники зичу Вам успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Щасти Вам у всьому! В добру путь! Зі святом????