Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2020 14:20

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям та виховання. В 2020 році День захисту дітей припадає на понеділок, 1 червня. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.

Сьогодні прозвучать привітання на адресу кожної дитини, до них долучаємося і ми! Зичимо всім хлопчикам та дівчаткам міцного здоров'я, успіхів у навчанні та веселих канікул.

Наші дітки в цьому році трішки засиділись вдома, віртуальне спілкування не замінить веселих забав на дворі з друзями, сонячної засмаги та біготні по калюжах під дощем. А ще кажуть, що поганої погоди не буває, так дійсно, сьогодні дощ, але коли сміються та танцюють діти, на мить наче зникають хмари та визирає яскраве сонечко. Ось вам СОНЕЧКО у стрічку!