Про роботи з гідродинамічної очистки водонапірних башт

Дата: 04.06.2020 06:01

Фото без описуПрограма «Питна вода сіл Новослобідської сільської ради» спрямована на реалізацію державної політики, щодо забезпечення споживачів якісною питною водою, відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання». Забезпечення населення сіл сільської ради питною водою з якістю, відповідно до вимог державного стандарту, є однією з пріоритетних проблем, розв'язання якої необхідно для збереження здоров'я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення. Тому, другій рік поспіль, сільською радою проводяться роботи з гідродинамічної очистки водонапірних башт. Роботи проводяться в селах: Нова Слобода, Бунякине, Чаплищі та Червоне Озеро. В 2019 році роботи проводились в селах: Нова Слобода, Юр’єве та Волинцеве.