Дата: 11.06.2020 14:25

Фото без опису

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» реалізує Проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

Новослобідська сільська об’єднана територіальна громада, у відділенні Нової Пошти, теж отримала пакунки, у вигляді двох «Скриньок здоров’я», що містять засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я: рукавички, маски, окуляри, халати, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби.

Висловлюємо щирі слова вдячності за надану допомогу!

Фото без опису