Шановні фермери, аграрії, господарі землі Новослобідської сільської територіальної громади!

Дата: 19.06.2020 08:14

Фото без опису

Ваше професійне свято – День фермера – з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія , а ,швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Без степу і співу пташок, без того аж прозорого, чистого повітря, яке вдихаєш на повні груди і відчуваєш – живеш!

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, здоров’ї та благополуччі.

Бажаємо всім Вам, шановні, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи.

З найкращими побажаннями сільський голова,

депутати та виконавчий комітет сільської ради.