Вітаємо з Днем медичного працівника!!!

Дата: 21.06.2020 09:42

Шановні медичні працівники!

Фото без опису

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Дорогі працівники медичної галузі! Ми вдячні за те, що ви більше уваги приділяєте часом хворим, ніж власній сім’ї та дітям. За те, що усю свою енергію ви вкладаєте в боротьбу з хворобами. За те, що незважаючи на складні умови праці, а особливо в реаліях сьогодення, ви є зразком того, як потрібно долати усі труднощі. Дякуємо вам за працю, самовідданість та милосердя. Нехай ваша робота завжди приносить лише вдячність від пацієнтів! Міцного здоров’я, успіхів і лише позитивних моментів!

З повагою сільський голова, старости, виконавчий комітет та депутатський корпус.