СТАНОМ НА 22 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 258 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

Дата: 22.06.2020 23:18

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 1 особи (м. Конотоп). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 182 особи

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 67 випадків захворювання, у Сумському районі – 14, м. Охтирка – 17, м. Конотоп – 15, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 25, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 19, Тростянецький район – 3, Роменський район – 2, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 8, Глухівський район – 3, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 13, Путивльський район – 5, Краснопілля –1.

Станом на 22 червня у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 11, що становить 2,9% від загальної кількості ліжко-місць.