Звіт Про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення новослобідської сільської ради «про встановлення на території новослобідської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»

Дата: 16.05.2020 16:37

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік».

1. Вид та назва регуляторного акту.

Рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік».

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Виконавчий комітет Новослобідської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту:

- зменшення податкового навантаження на платників податку, який сплачується з об’єктів нерухомості;

- упорядкування відносин між органами місцевого самоврядування та юридичними і фізичними особами з питань сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- збільшення частини власних надходжень місцевого бюджету;

- забезпечення максимальної прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

16.04.202015.05.2020

5. Тип відстеження.

Базове

6. Методи одержання результатів відстеження.

Статистичний. Здійснення порівняльного аналізу на підставі данних Новослобідської сільської ради про надходження коштів до бюджету.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи даних.

Дані звітів Новослобідської сільської ради про надходження коштів до бюджету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Період

Сума надходжень, грн.

2018 рік

2019 рік

станом на 01.04.2019 р.

9. Оцінка ефективності дії регуляторного акта.

В результаті проведеного відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що прийняття проекту рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік» надасть змогу привести його у відповідність до Податкового Кодексу та забезпечить збільшення надходжень до сільського бюджету.

Сільський голова                                                           Ольга ГАРКАВЕНКО