Дата: 16.05.2020 16:38

ЗВІТ

1. Вид та назва регуляторного акту.

Рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення плати за землю на території  Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області на 2021 рік».

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Виконавчий комітет Новослобідської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту.

- забезпечення дотримання вимог Податкового кодексу України;

- вдосконалення земельних відносин на основі встановлення ставок плати за землю та диференціації ставок в залежності від функціонального призначення земельної ділянки;

- створення єдиного механізму справляння плати за землю;

- наповнення сільського бюджету, шляхом отримання додаткового обсягу надходжень.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

16.04.202015.06.2020

5. Тип відстеження.

Базове

6. Методи одержання результатів відстеження.

Статистичний. Здійснення на підставі фактичних надходжень земельного податку до місцевого бюджету.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи даних.

Показники щодо сум надходжень земельного податку надані бухгалтерією Новослобідської сільської ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Період

Сума надходжень, грн.

2018 рік

6 737 429

2019 рік

7 867 456

станом на 01.04.2020 р.

9.Оцінка ефективності дії регуляторного акта.

В результаті проведеного відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що прийняття проекту рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення плати за землю на території  Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області на 2021 рік» надасть змогу привести його у відповідність до Податкового Кодексу та забезпечить збільшення надходжень до сільського бюджету.

Сільський голова                                                          Ольга ГАРКАВЕНКО