Семінар-навчання з питань запобігання корупції

Дата: 02.07.2020 16:09

26 червня 2020 року для депутатів та працівників Новослобідської сільської ради проведено семінар-навчання з питань запобігання корупції.

Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Білокопитова Г.М. нагадала працівникам основні статті Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням. Зосередила увагу на невідкладному вжитті заходів в разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка. Окрему увагу було приділено розширенню терміну «близькі особи». Зокрема той факт, що посадові особи не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.

Депутатам наголошено про необхідність особи самостійно заявляти про конфлікт інтересів публічно при розгляді на сесії питання що стосується їх та близьких їм осіб.

За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.