Перевірка комунального некомерційного підприємства Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»

Дата: 07.07.2020 17:00

Фото без описуНа виконання Листа Управління Держпраці в Сумській області від 10.06.2020 р. №18-28/04/3900/2020, Розпорядження сільського голови від 12.06.2020 року №100/02-05 для уникнення порушень в під час нарахування та виплати заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, головним спеціалістом відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради Григор’євою Тетяною Олександрівною у присутності директора Дробилко Ганни Вікторівни та бухгалтера Мацуй Вікторії Володимирівни, з 06 по 07 липня 2020 року було проведено інспекційне відвідування вказаного підприємства, що зареєстроване за адресою: 41530, Сумська область, Путивльський район, село Нова Слобода, вулиця Першотравнева, будинок, 3а.

Під час перевірки досліджувались такі питання:

1) встановлення та виплати додаткової доплати у розмірі до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з надання медичних послуг хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) в період з квітня 2020 року (Постанова КМУ від 23.03.2020 року №246);

2) встановлення та виплати доплати медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року (Наказ МОЗ України від 02.04.2020 року №768).

У ході інспекційного відвідування було встановлено, що доплат медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) та додаткової доплати у розмірі до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок медичним та іншим працівникам не встановлювалась та виплата не здійснювалась, мобільні бригади не створювались, випадків захворювання людей на території Новослобідської сільської ради на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на час проведення інспекційного відвідування зафіксовано не було.

В результаті перевірки даного питання порушень інспектором праці не виявлено.