ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Дата: 21.07.2020 10:05

Прийом   анкет   від авторів  проектів  подовжено  до   31 липня 2020 року включно, відповідно до розпорядження сільського голови. Після розгляду комісією буде оголошено переможців конкурсу.

Які можуть бути проекти?

Проекти можуть бути спрямовані на :

1. Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ, ознакування, встановлення інформаційних таблиць тощо).

2. Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

3. Покращення екологічної ситуації (розвиток екологічного мислення, створення нових зелених зон, встановлення смітників, в т.ч. для роздільного збору сміття,  ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо

4. Впровадження енергозберігаючих заходів.

5. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).

6. Заходи, які сприяють згуртуванню та активізації мешканців громади.

7. Підтримку ініціатив із започаткування нових соціальних послуг та практик у громаді.

8. Розвиток туристичного потенціалу громади (створення туристичних маршрутів, унікальних продуктів, та ін.)»

Хто має право подавати проекти?

Проекти можуть подавати ініціативні групи  (5 осіб), громадські об’єднання (ГО), органи самоорганізації населення (ОСН)