СТАНОМ НА 30 ЛИПНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 484 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

Дата: 30.07.2020 09:37

Фото без опису

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 17 осіб (м. Суми – 5, Конотоп – 2, Недригаи?лів – 10). На жаль, одна людина померла (Недригаи?лів). Наразі від Covid-19 в Сумськіи? області одужало 337 осіб, з них 2 – за минулу добу ( Тростянець – 1, Краснопільськии? р–н – 1)

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ Украі?ни, за весь час пандеміі? коронавірусу в Украі?ні у м. Суми було зафіксовано 151 випадків захворювання, у Сумському раи?оні – 26, м. Охтирка – 35, м. Конотоп – 28, Конотопськии? раи?он – 27, м. Кролевець – 30, Кролевецькии? раи?он – 9, м. Шостка – 17, м. Тростянець – 33, Тростянецькии? раи?он – 4, Роменськии? раи?он – 8, Недригаи?лів – 12, Недригаи?лівськии? раи?он – 4, м. Ромни – 25, Глухівськии? раи?он – 5, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринськии? раи?он – 1, Охтирськии? раи?он – 2, м. Лебедин – 2, м. Білопілля – 4, Білопільськии? раи?он – 16, м. Путивль – 2, Путивльськии? раи?он – 7, Краснопілля – 2, Краснопільськии? р–н – 5, Велика Писарівка – 2, С–Будськии? р–н – 12, С. Буда – 1.