СТАНОМ НА 3 СЕРПНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 541 ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

Дата: 03.08.2020 13:05

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 12 осіб (м. Суми - 7, Сумський р-н - 1, Шостка - 2, Ромни - 1, Білопільський р-н - 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужала 351 особа

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 167 випадків захворювання, у Сумському районі – 27, м. Охтирка –  41, м. Конотоп – 28, Конотопський район – 28, м. Кролевець – 31, Кролевецький район – 9, м. Шостка – 19, м. Тростянець – 33, Тростянецький район – 4, Роменський район – 8, Недригайлів – 20, Недригайлівський район – 14, м. Ромни – 26, Глухівський район – 6, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 2, м. Лебедин – 2, м. Білопілля – 4, Білопільський район – 19, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 2, Краснопільський р-н – 5, Велика Писарівка – 2, С-Будський р-н – 18, С. Буда – 1.

Станом на 3 серпня у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 57, що становить 15,2%.