Вітаємо з Днем села мешканців Князівського старостинського округу!!!

Дата: 05.08.2020 21:03

Фото без описуФото без опису

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..». Щорічно за традицією, 5 серпня, мешканці Князівського старостинського округу відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Проте цього року підступний COVID – 19 вніс свої корективи у традиційні святкування.

Але свято є свято. Тому з дотриманням карантинних вимог працівники сільської ради привітали мешканців старостинського округу вручивши кожній родині символ – магніт. Традиційно, як і кожного року відзначені подарунками пари - ювіляри спільного подружнього життя: порцелянове весілля цього року святкують Сергій Павлович та Анастасія Михайлівна Пилєви, срібне весілля – Володимир Миколайович та Катерина Іванівна Сахарови, спільних 30 років пліч о пліч – Віктор Володимирович та Наталія Іванівна Стремоухови і Вячеслав Вікторович та Світлана Миколаївна Жулідова, аж три сімейні пари взяли шлюб 35 років тому – Михайло Федорович та Валентина Миколаївна Шаповалови, Василь Миколайович та Надія Іванівна Твердохліб, Іван Олександрович та Галина Іванівна Москаленко, 40 років разом – Олексій Миколайович та Ольга Іванівна Козлови, Олексій Федорович та Наталія Михайлівна Чернякови, стали на рушник 45 років тому – Василь Іванович та Ніна Іванівна Трет’як, солідну дата – алмазне весілля святкують Володимир Петрович та Ніна Гаврилівна Войтенко.

Князівському старостинському округу лелеки принесли три маленьких жителя – Хворостянко Вероніка, Бровкіна Валерія, Троянов Давид.

Діти які стали повнолітніми цьогоріч – Дзекунова Юлія, Татаринов Роман, Філько Дарина, Троянова Ірина.

Насиченими та цікавими були в цьому році номінації.

«Вправна майстриня» - Козлова Ніна Митрофанівна, Ніколенко Тетяна Іванівна, Ярошенко Оксана Адамівна, Корольова Тетяна Олексіївна, Чапля Наталія Іванівна, Кузьмич Надія Іванівна, Барибіна Людмила Миколаївна, Синякова Надія Миколаївна, Шаповалова Людмила Михайлівна, Дзекунова Олена Антонівна.

«Завзятий рибалка» - Стремоухов Віктор Володимирович, Унайчи Андрій Вікторович, Бершов Микола Миколайович, Яцин Віктор Олексійович.

«Аматори народного мистецтва» - Радіна Ольга Миколаївна та Корольова Ірина Олександрівна.

«Невістка зі стажем» - Бурнакова Тамара Анатоліївна.

«Найвитриваліший приймак» - Барибін Микола Олексійович, Корольов Андрій Олексійович, Корольов Петро Володимирович, Божок Микола Олександрович.

«Завзятий господар» - Жулідов Євген В’ячеславович, Литвінов Іван Миколайович. З нагоди Дня села були вручені подяки від народного депутата Андрія Деркача Хахаліну Олександру Івановичу та Голубцєвій Ніні Сергіївні.

День села це особливе свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, щоб зростали і квітли завжди наші села, щоб дзвеніла пісня крилата, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було у вас багато.

А Князівському старостинському округу в цей святковий день бажаємо процвітання , стабільності і добробуту. Бути і надалі вічно молодим, красивим, квітучим, а серед жителів нехай завжди панує спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою, сільський голова  Ольга Олександрівна Гаркавенко!!!