Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 31.08.2020 15:35

Фото без опису

31 серпня 2020 року в Новослобідській сільській ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад спеціаліста відділу земельних відносин та екології Новослобідської сільської ради та спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради.

Конкурсною комісією розглядались питання:

1. Про проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад спеціаліста відділу земельних відносин та екології; спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

2. Про відбір кандидатів для призначення на посади: спеціаліста відділу земельних відносин та екології; спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

В результаті комісія визнала переможцями конкурсу:

• на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу земельних відносин та екології Рябченко Тетяну Іванівну;

• на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Парфенюка Дмитра Ігоровича.