Проведено позачергове засідання виконавчого комітету Новослобідської сільської ради

Дата: 04.09.2020 15:39

Фото без опису

04 вересня 2020 року в залі засідань Новослобідської сільської ради, під головуванням секретаря сільської ради Олени Мірошнікової, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новослобідської сільської ради. Розглянули 8 питань порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Основним питанням що обумовило позачерговість скликання засідання виконавчого комітету було прийняття рішення про визначення головного розпорядника бюджетних коштів за кодом типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету  0110191 «Проведення місцевих виборів», головним розпорядником визначили Новослобідську сільську раду. З даного питання інформувала секретар сільської ради Олена Мірошнікова, терміновість  його розгляду зумовлена необхідністю відкриття спеціальних рахунків територіальної виборчою комісією, для проведення місцевих виборів.

З питань внесення змін до бюджету та фінансування програм доповів начальник відділу фінансів та економічного розвитку Владислав Нерощин.

Розглянуто поточні питання внесення змін до мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та комісії з питань надання соціальних послуг, в зв’язку з кадровими змінами. З цих питань виступила виконуюча обов’язки директора комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» Лілія Єременко.

На розгляд членів виконкому було запропоновано питання захисту прав дітей, яке внесла начальник відділу (служби) у справах дітей Антоніна Нечаєва.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.