День партизанської слави

Дата: 22.09.2020 17:40

Фото без опису

Ось уже 75 років минуло відтоді як завершилась Друга світова війна, яка була найтяжчим випробуванням для українського народу. Внесок українців у Велику Перемогу неоціненний, як і неоціненний подвиг партизанів - підпільників. Саме сьогодні відповідно до Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року # 1020/2001 "Про День партизанської слави" вшановується пам'ять людей сильних духом і з чистою совістю, народних месників - партизанів підпільників, перші загони яких були сформовані саме у нашому районі. Один з таких загонів почав діяти в Спадщанському лісі, а другий на території сільської ради в Монастирському (Сафронієвському) лісі. Пізніше загони об'єдналися і здійснили легендарний рейд "Від Путивля до Карпат". З метою гідного вшанування пам'яті героїв - підпільників з самого ранку у нашій сільській раді відбулися пам'ятні заходи, які розпочались з покладання квітів до пам'ятників легендарному С.А. Ковпаку та С.В. Руднєву, які розташовані в м. Путивль. А потім за участю голови, в.о. старост, працівників сільської ради та учнів Новослобідського НВК у Монастирському (Сафронієвському) лісі на місці з'єднання партизанських загонів відбувся мітинг - реквієм "Подвиг непідвладний часу", по завершенні якого на всіх присутніх чекав смачний партизанський куліш. Кожен з нас повинен пам'ятати героїчне минуле свого народу, заради майбутнього кожного з нас та держави в цілому.