Ремонт автомобільної дороги загального користування Нова Слобода - Бунякине

Дата: 25.09.2020 23:30

Фото без опису

ДП "Дороги Сумщини" завершує роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування Нова Слобода - Бунякине, протяжністю 3,4 км.

Верхній шар покриття - з щільного дрібнозернистого асфальтобетону.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Торговий дім «Дінастія».

Якість виконання робіт знаходиться під контролем інженерів технічного нагляду ДП "Дороги Сумщини"

P. S А що було на початку, згадаємо:

Ми, вже як два роки, стукаєм в двері всіх рівнів, щодо ремонту дороги до села Бунякине. Дорога шоссе, яка дуже потребувала ремонту. Вантажівки, які вивозили продукцію з полів, розбили її повністю, залишивши ями, через які не міг проїхати ні шкільний автобус, ні легкові автомобілі. Нас вислуховували, обіцяли і говорили зачекати. Але ми незупинялися і зверталися далі. І нарешті, у лютому місяці, ми дізнались, що включені до переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг, і це буде більшь ніж поточний ремонт.

Дуже "болісно" на це відреагувало районне керівництво, і даже намагалось зупинити ці роботи. Даже привозили голову Сумської ОДА, щоб він зупинив роботи, а замість цієї дороги зробити інші в Волокитине та Скуносове.

І тільки нашими спільними зусиллями, цю дорогу почали робити.

Крокуємо далі, крокуємо разом!