ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 30.09.2020 14:53

Фото без опису

З великою приємністю хочу привітати вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя нашої громади.
Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Книгозбірні завдяки вашому професіоналізму  стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації.
Сьогодення вносить корективи в наше життя! Книга відходить на задній план, лишається припадати пилом на полицях! Саме ви, починаючи з дитинства, несете любов до ВІЧНОЇ КНИГИ та змінюєте сучасні погляди!
Начасі модернізація бібліотек та популяризація читання, розширення спектру бібліотечних послуг!
Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а вам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної землі, на користь громади, на користь України! Крокуємо разом!

З повагою, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини