Відбулось чергове засідання виконавчого комітету
Дата: 30.10.2020 14:41
Кількість переглядів: 591
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новослобідської сільської ради, на якому було розглянуті питання, які стосуються життєдіяльності громади.
27 жовтня 2020 року на засіданні виконавчого комітету Новослобідської сільської ради було винесено ряд питань, що стосуються бюджету, надання статусу дитині-сироті, обслуговування громадян комунальним закладом «Центр з надання соціальних послуг», внесення змін до записів у по-господарських книгах, про надання матеріальної допомоги жителям громади та ряд питань безпосередньо пов’язаних з життєдіяльністю громади.
За результатами засідання прийнято відповідні рішення виконавчого комітету з урахуванням усіх змін та пропозицій, які були внесені членами виконкому.