До уваги депутатів Новослобідської сільської ради VII скликання про подання декларацій після складання повноважень

Дата: 20.11.2020 13:29

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» при припиненні діяльності, пов’язаної з виконанням функції держави або місцевого самоврядування необхідно подати декларацію, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (перед звільненням) не пізніше 20 робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування.

Таким чином, електронна декларація має охоплювати період не задекларований раніше (з 01 січня по 20 листопада 2020 року). Декларація заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім того, до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата місцевої ради необхідно подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – після звільнення, за 2020 рік).

Роз’яснення щодо заповнення електронної декларації Ви можете знайти на офіційному веб-сайті НАЗК за посиланням – https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/

Для подання декларації суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису.

За порушення суб’єктами декларування вимог фінансового контролю (неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларування недостовірної інформації) чинним законодавством України передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності.