Дата: 12.11.2020 15:29

Фото без описуСьогодні близько 1години ночі сталась пожежа нежитлового приміщення у селі Ширяєве. На виклик приїхали пожежні команди ДСНС, Новослобідської сільської ради, ПП “Карла Маркса 2”. Ліквідувати пожежу вдалось тільки під ранок. Завдяки злагодженим та професійним діям пожежних команд пожежі не вдалось розповсюдитись на прилеглі будівлі та житло. Людські жертви відсутні, постраждала будівля та майно, яке було всередині. Причину загоряння встановлюють. Але зважаючи на те, що будівля не житлова, скоріш за все це може бути необережне поводження з вогнем або кинутий недопалок. Розпочався опалювальний період, Новослобідська сільська рада просить населення бути обачними з вогнем та опалювальними приладами, дотримуватись елементарних правил безпеки та поводження з вогнем!