3 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

Дата: 02.12.2020 12:31

3 грудня відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю. Люди з обмеженими можливостями вимагають до себе особливої уваги. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це їх шлях. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини, участь осіб з інвалідністю в житті суспільства, а також привернення уваги до проблем цієї категорії громадян.

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.

Напередодні Дня осіб з інвалідністю на базі  КЗ « Новослобідська сільська публічна бібліотека» проходить виставка робіт людей з обмеженими можливостями, котрі обслуговуються в КЗ «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради.