Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин

Дата: 02.12.2020 15:21

1 грудня 2020 року, на виконання Указу Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», начальник Головного  управління Держгеокадастру у Сумській області Євген Грицик, відповідно до Наказу Головного управління Держгеокадастру у Сумській області від 01.12.2020 № 7-ОТГ та згідно акту прийому – передачі частково передав земельні ділянки сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність нашої громади у кількості 1980,8556 гектара.

Для Новослобідської сільської ради за рахунком це четверта передача державних земель.

Ця подія котрий раз дає нам нові можливості для розвитку сільської місцевості, та водночас перед громадою постає і серйозна відповідальність.