Заміна котлів на енергозберігаючі

Дата: 02.12.2020 19:56

Для покращення медичних послуг виконавчий комітет сільської ради прийняв рішення провести реконструкцію котельні та встановити новий твердопаливний котел в амбулаторії села Волинцеве, який дасть можливість забезпечити нормальний температурний режим в приміщенні амбулаторії. Сільська рада не стоїть осторонь від проблем медицини. Наразі встановлено котел. У ньому можна спалювати палети, дрова та інше тверде паливо. Тепер у приміщенні амбулаторії буде тепло і комфортно, до того ж це значна економія газу і бюджетних коштів. Котел встановили, провели випробування. Все працює!