Участь у дистанційному фестиваль-конкурсі пісенного фольклору «Перлини Путивльщини»

Дата: 02.12.2020 21:18

27 листопада 2020 року в Путивльському районному будинку культури відбувся дистанційний фестиваль-конкурс пісенного фольклору «Перлини Путивльщини»

Переможці конкурсу:

В номінації «Дитячий спів»:

Дилом І ступеня – вокальний ансамбль «Джерельце» Мачулищанський СК , керівник Тетяна Кіптенко.

В номінації «Малі вокальні форми»:

Диплом І ступеня – вокальне тріо народного фольклорного колективу «Горюночка» Раїса Савостіна, Ніна Колюка та Тетяна Скворцова Линівського СК Новослободської ОТГ, кер. Жанна Дзекунова.

Диплом ІІ ступеня - вокальний дует Лідія Кіктева та Наталія Краснюкова Манухівський СК.

Диплом ІІІ ступеня - вокальний квартет Мачулищанського СК.

У номінації «Ансамблевий спів» :

Диплом І ступеня - вокальний ансамбль «Зоряночка» Мачулищанський СК, керівник Тетяна Кіптенко,

Дплом ІІІ ступеня - народний фольклорний колектив «Сива зозуленька» Юр’ївський СБК Новослободської ОТГ , керівник Валентина Гаврилова та вокальний ансамбль «Волинчаночка» Волинцевський СК Новослободської ОТГ, керівник Наталія Яснолобова .

Вітаємо наші колективи і бажаємо їм подальших звершень. Переконана, що адміністравивна реформа, не тільки не завадить розвитку культури нашої громади, а й дозволить нарощувати темпи розвитку!

Крокуємо далі! Крокуємо разом!