Фестиваль "Перлини нашої душі"

Дата: 04.12.2020 00:18

3 грудня ЦДЮТ Новослобідської громади було проведено територіальний етап обласного фестивалю "Перлини нашої душі". Діти виготовляли і досліджували особливості українського віночка. Вийшло не тільки цікаво, а й пізнавально. У територіальному етапі фестивалю взяли участь 13 учасників, які представили 14 робіт, у двох вікових категоріях: І- 7-12 років та ІІ - 13-18 років. Кожна робота по – своєму особлива, яскраво висвітлює тематику, характеризується високим художнім рівнем. Щиро вітаємо переможців за набраною сумою балів: у І віковій категорії: ІІ місце – Паншина Мирослава (Князівський НВК), ІІІ місце – Ляшенко Анастасію ( Князівський НВК). У ІІ віковій категорії: І місце – Грідіну Анастасію (Новослобідський НВК), ІІ місце – Стрельникову Оксану (Князівський НВК), ІІІ місце - Чабана Івана (Князівський НВК). На обласний фестиваль будуть надіслані роботи Грідіної Анастасії. Бажаємо Настуні перемоги. Давайте усі разом помилуємося рукотворною красою!))))