Аварійна ситуація

Дата: 10.11.2020 14:58

У зв'язку з аварійною ситуацією , що склалась на автодорозі за напрямком с. Бунякине через аварійні, сухостійні, фаутні, вражені омелою дерева, скарг населення, на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС Новослобідської сільської ради була створена комісія у складі представників сільської ради, філії " Кролевецький РЕМ" АТ " Сумиобленерго", ДП " Путивльський агролісгосп", Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА. Комісія 10.11.2020 виїхала на місце, обстежила дерева та прийшла до висновку , що дерева перерослі,несуть загрозу життю людей, навісають над лінією електропередач та підлягають ліквідації. Роботи почнуться після узгоджень із РЕСом , відключивши лінію від струму орієнтовно з 20.11.2020. Просимо населення поставитись із порозумінням за тимчасові незручності.