Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

Дата: 30.11.2020 18:46

Фото без опису25 листопада у нашій країні стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля". Новослобідська громада не могла залишитися осторонь такої надзвичайно актуальної у наші дні акції. На виконання розпорядження сільського голови щодо проведення заходів у рамках акції ЦДЮТ Новослобідської громади 30 листопада було проведено територіальний конкурс малюнків "Світ має бути без насильства".

Наші діти спробували виявити неприйняття насилля у будь- яких його проявах засобами образотворчого мистецтва. У конкурсі взяли участь 73 учасника, які представили 75 робіт, у двох вікових категоріях: І- 6-10 років та ІІ - 11-16 років. Кожна робота по – своєму особлива, яскраво висвітлює тематику. Щиро вітаємо переможців: у І віковій категорії: І місце – Свірідкін Роман (Новослобідський НВК), ІІ місце – Ворона Вікторія ( Новослобідський НВК)та Марченко Владислава (Князівський НВК), ІІІ місце – Неспанов Андрій та Чабан Дмитро (Князівський НВК) і Закотін Єгор - (Юр'ївський НВК); у ІІ віковій категорії: І місце – Полякова Мирослава (Юр'ївський НВК), ІІ місце – Полякова Ярослава та Селіна Людмила ( Юр'ївський НВК), ІІІ місце – Стрельникова Оксана (Князівський НВК), Щербаков Кирило (Юр’ївський НВК), Свірідкін Олександр ( Новослобідський НВК). У кожному малюнку яскраво простежується щире обурення від насилля, яке живе у маленьких сердечках. Давайте усі разом скажемо насиллю:"Ні!".