Протидія домашньому насильству

Дата: 04.12.2020 11:36

Фото без описуСвітовою громадськістю насильство визнано однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини.

Як і для багатьох інших країн світу, ця проблема є досить гострою й для України. І хоча на сьогодні в нашій державі прийнято чимало постанов і закон, щодо протидії домашнього насильства ця проблема залишається.

Одним з пріоритетних напрямків роботи нашої сільської ради є попередження та протидія насильству.

Відповідно до рішення виконкому №38 від 22.01.2020р. у громаді було визначено персонально - відповідальну особу за протидію домашньому насильству – Ніколаєву Тетяну Олександрівну.

Контактний телефон: 099 284 40 75; електронна адреса: cnspfsr@ukr.net.

Відповідальною особою з проблем насильства, щодо дітей є начальник служби у справах дітей – Нечаєва Антоніна Анатоліївна – 5-45-20; електронна адреса : sloboda.ssd@ukr.net.

При сільській раді створена Мобільна бригадасоціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Керівником мобільної бригади є виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» - Єременко Лілія Іванівна. Основним завдання бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, проведення інформаційно – просвітницької та консультативної роботи, щодо профілактики домашнього насильства.

На період карантинних обмежень спеціалістами мобільної бригади постійно проводяться онлайн – консультації з попередження та протидії домашнього насильства.

Якщо у Вас виникли питання звертайтесь до відповідальної особи, а за потребою спеціаліст підкаже куди необхідно звернутись чи надасть необхідну консультацію.