Звітування відділу соціального захисту населення Новослобідської сільської ради перед громадськістю!

Дата: 04.12.2020 14:51

Відділ соціального захисту населення Новослобідської сільської ради забезпечує виконання заходів по реалізації державної соціальної політики, виконання обласних, місцевих соціальних програм, спрямованих на покращення добробуту малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, пільгових категорій населення та працюючих громадян.

Наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців громади та передача функцій з прийняття заяв та документів громадян для призначення соціальної підтримки на базовий рівень є одним з пріоритетних напрямів удосконалення  системи соціального захисту населення, а в умовах здійснення заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 приймає ще більш актуальний характер.

З огляду на це та з метою надання якісних  послуг щодо оформлення різних видів допомог , субсидій, пільг та компенсацій, Новослобідська сільська рада підключилась до програмного комплексу Міністерства соціальної політики «Інтегровані інформаційні системи «Соціальна громада" та успішно працює.

Серед соціальних пріоритетів діяльності відділу соціального захисту населення Новослобідської сільської ради є реалізація на місцевому рівні системних заходів з надання адресної допомоги найменш захищеним верствам населення, підтримки сімей з дітьми, підвищення матеріального добробуту мешканців громади.

Новослобідською сільською радою розроблена і прийнята Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота», відповідно до якої протягом 2018-2020 років 159 жителям громади надано фінансову допомогу в сумі 564 576,00 грн., а саме:

- Допомогу на лікування отримали 88 осіб на суму 415 676,00грн.;

- Допомогу на поховання надано 24 особам на суму 26 000,00грн.;

- Допомогу родині, яка опинилася в тяжкому матеріальному становищі отримали 7 осіб на суму 30 300,00грн.;

- Допомогу учасникам бойових дій в Афганістані до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав отримала 1 особа в сумі 2 600,00грн.;

- Допомогу родині, яка постраждала внаслідок пожежі в житловому будинку отримали 4 родини на загальну суму 25 000,00грн.;

- Допомогу родині, яка постраждала внаслідок негоди отримала 1 родина на суму 5 000,00грн.;

- Допомогу особі, яка виявила бажання служити за контрактом отримали 3 особи на суму 9 000,00грн.;

- Допомогу особі, яка проходить строкову військову службу отримали 2 особи на суму 4 000,00грн.;

- Допомогу на вирішення соціально-побутових питань для лікаря Новослобідської сільської ради отримали 2 особи на загальну суму 20 000,00грн.

- Допомога учасникам антитерористичних операцій до Дня захисника України отримали 27 учасників на суму 27 000,00 грн.;

А також протягом 2018-2020 років успішно проводиться робота спрямована на виконання Програми соціального захисту населення:

- Перераховані кошти до обласного бюджету за пільговий проїзд учасників АТО, ветеранів війни та інших пільгових категорій – 104 370,00грн.;

- Відшкодовано вартість пільгового проїзду у приміському транспорті для мешканців сільської ради, що проживають на території Бунякинського старостинського округу та с. Нова Слобода – 20 000,00грн.;

- Оплачені послуги зв’язку  пільговим категоріям громадян – 7 особам на суму 3 371,00грн.;

- Виділені кошти на оздоровлення пільгової категорії населення – 5 особам на суму 36 384,00грн.;

- Виділені кошти на створення умов для організації та автоматизації робіт, пов’язаних з обслуговуванням та обліком соціально вразливих категорій населення громадян – 9500,00грн.;

- Виділені кошти на виплату компенсацій 32 фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі на суму – 61 258,00грн.;

- Виділені кошти на придбання подарунків до свят для дітей-інвалідів – 5 особам на суму 500,00грн.;

- Виділені кошти для придбання палива для організації надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю на суму 2 500грн.

Загальна сума виділених коштів по Програмі становить 237 883,00грн.

Завжди відкриті до співпраці та готові допомогти у вирішенні соціально важливих питань.