Звітування відділу житлово - комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами перед громадськістю

Дата: 04.12.2020 14:55

Фото без описуУ Новослобідській сільській раді переймаються впорядкуванням території та її благоустроєм. За звітний період з метою створення сучасної інфраструктури населених пунктів Новослобідської ОТГ, підвищення рівня безпеки та комфорту населення, було проведено ряд заходів, а саме:

Проведений капітальний ремонт для поліпшення технічного стану та благоустрою водойми у с. Юр’єве.

Проведений поточний дрібний ремонт покриття доріг загального користування місцевого значення протяжністю 40 км. Проведено капітальний ремонт дороги Линове – Юр’єве, Жари – Волинцеве, Нова Слобода – Бунякине.

Проведено гідрохімічне очищення систем опалення Князівського та Юр’ївського НВК .

Фото без описуВиготовлені 142 адресні вивіски вулиць всіх населених пунктів сільської ради.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на утеплення Юр’ївського НВК, Князівського НВК, Новослобідського НВК. Реалізовано проект по Князівському НВК – будівельні роботи завершено, розпочаті ремонтні роботи у Новослобідському НВК.

Придбані 4 глибинні насоси для артсвердловин.

Фото без описуПроведено ремонт дамби водосховища «Каліщанське» у с. Нова Слобода.

Для роботи комунального підприємства «Турбота» Новослобідської сільської ради придбано:

трактор МТЗ-82;

трактор LOVOL FT-504;

екскаватор-навантажувач БАМ-2014;

грузопасажирський автомобіль ГАЗель;

плуг трикорпусний;

косарка роторна;

відвал для снігу;

обрізувач дерев на трактор МТЗ-82;

Фото без описупричеп тракторний;

фриза дорожня;

автомобіль для лікаря CHERY-TIGGO 2;

подрібнювач гілок.

Проведено вуличне освітлення у селах Линове, Червоне Озеро, Чаплищі. Встановлені 40 ліхтарів на сонячних батареях у селах Сахарове, Бруски, Ширяєве, Нова Слобода, Козлівка, Князівка, Линове.

Проведено гідродинамічне очищення десяти башт Рожновського в селах Волинцеве, Юр’єве, Нова Слобода, Червоне Озеро, Чаплищі, Бунякине.

Проведений поточний ремонт башт Рожновського, насосів свердловин.

Зроблено поточний ремонт водогону у селах Бунякине, Линове, Волинцеве, Нова Слобода, Чаплищі загальною протяжністю більше 2,7 км.

Фото без описуПроведене очищення та поточний ремонт шахтних колодязів громадського користування у селах Мінакове, Юр’єве, Чаплищі, Сахарове, Нова Слобода, Бунякине, Линове.

Проведений ремонт 21 вуличних водорозбірних колонок. Проведені лабораторні дослідження з виробничого контролю якості питної води мережі водопостачання.

Проведено спилювання 96 аварійних дерев на території сільської ради у селах Князівка, Ширяєве, Сахарове, Нова Слобода, Бунякине, Гірки, Бруски, Линове, Юр’єве, Волинцеве, Чаплищі, Червоне Озеро.

Проведено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Проведено обрізку крон дерев у селах Волинцеве, Бунякине, Нова Слобода, Линове, Червоне Озеро, Козлівка, Чаплищі, Жари.

Розробляється генеральний план с. Бунякине та с. Нова Слобода.

Встановлено 12 зупинок громадського транспорту в селах Линове, Юр’єве, Нова Слобода, Бунякине, Гірки, Бруски, Чаплищі, Червоне Озеро.

Придбані та встановлені комплектуючі для дитячих майданчиків у селах Сахарове, Нова Слобода, Линове, Юр’єве, Волинцеве, Чаплищі.

Проведено поточний ремонт дитячих майданчиків у селах Князівка, Линове, Чаплищі, Нова Слобода.

Проведений поточний ремонт пожежних автомобілів с. Нова Слобода, с. Юр’єве.

Придбані будівельні матеріали для благоустрою території сільської ради.

Проведено огородження кладовищ у селах Нова Слобода, Бунякине протяжністю 550 метрів.

Підсипка, вирівнювання, улаштування узбіч доріг по селам Бунякине, Нова Слобода, Юр’єве, Червоне Озеро, Чаплищі, Ширяєве, Мінакове, Линове.

Проведено топогеодезичну зйомку, геолого-гідрологічні вишукування, виготовлення проектно-кошторисної документації водойми для поліпшення технічного стану та благоустрою водойми у с. Юр’єве.

В зимовий період проводиться регулярне очищення автомобільних доріг від снігу на території сільської ради власним та залученим транспортом.

Проводиться обкіс узбіч доріг населених пунктів сільської ради тракторною косаркою та бензотримерами.

Проведено ремонт огорожі та благоустрій парків у селах Бунякине, Нова Слобода, Червоне Озеро, Юр’єве, Линове.

Підсумовуючі хочеться зазначити, що для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередитись на спільній меті.

Вдячність місцевим жителям, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані.