Звітування комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради перед громадськістю!

Дата: 04.12.2020 15:05

Фото без описуНа території Новослобідської ОТГ діє комунальний заклад «Центр з надання соціальних послуг», який був створений у 2017 році.

Центр створено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ :

-виявлення та соціальна підтримка  осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- організація та якісне надання соціальних послуг;

- надання безкоштовних соціальних послуг незахищеним верствам населення.

Станом на жовтень 2020 року в КЗ ЦНСП:Фото без опису

- на обслуговуванні перебуває 82 особи;

- з III  групою 43 особи.

- p IV групою 19 осіб (з них 3 особи учасники війни, з інвалідністю 14 осіб.)

- постраждалі від жорстокого поводження  та насильства – 3 сім’ї;

- одинокі матері – 2 сім’ї.

- сім’ї в яких є ризик відібрання від батьків ( ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків)-1 сім’я.

НАДАНО:

- 15.647  соціальних послуг;

- допомогу громадян ,що не перебували на обліку та потребували допомоги в доставці продуктів харчування, засобах особистої гігієни, ліків.

- адресну допомогу вразливим верствам населення в період карантину, допомогу отримали 174 особи.

Фото без описуЗДІЙСНЕНО:

16 оцінок потреб та виявлено 7 сімей в яких виховується 12 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У комунальному закладі функціонує відділення соціальної допомоги вдома та фахівець із соціальної роботи.

В рамках просвітницької акції під назвою « Запитай у спеціаліста»  разом з Сумським обласним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  проводяться онлайн – зустрічі  прийомних батьків, батьків – вихователів з лікарями та практичним психологом.

Під час надання соціальних послуг до кожної людини застосовується індивідуальний підхід (з урахуванням фізичного та психічного здоров’я). Всі звернення про отримання соціальних послуг оперативні вирішуються.

Фото без описуНа даний час громада бере участь у державному пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг»  для підтримки та розвитку соціальних послуг у громаді.