На минулому тижні мали нагоду привітати найкращі сільські громади, які зайняли лідируючи позиції у рейтингу найбільш перспективних сільських територіальних громад Сумської області.

Дата: 20.11.2020 19:27

????Нагадуємо Переможцями ТОП – 10 стали:

????Березівська сільська рада;

????Новослобідська сільська рада;

????Чернеччинська сільська рада;

????Степанівська селищна рада;

????Дубов’язівська селищна рада;

????Хотінська селищна рада;

????Зноб-Новгородська селищна рада;

????Андріяшівська сільська рада ;

????Нижньосироватська сільська рада;

????Чупахівська селищна рада.

??Перелік показників було обґрунтовано науковцями #СНАУ в рамках виконання проєкту молодих вчених.

????Організаційна підтримка #ГО "Платформа розвитку громад".

????Проведені дослідження вказують на дієвість запроваджених ініціатив щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування; важливість завершення АТР; необхідність формування конкурентоспроможних громад та залучення професійних фахівців до управління сільськими територіями; актуальність залучення громадськості до розбудови сільських територій.

Дякуємо керівництву сільських громад, громадськості за їх активну участь у формуванні стратегічних орієнтирів розвитку та розуміння важливості співпраці наукової спільноти, експертів та практиків для побудови ефективної моделі розвитку сільських територій Сумської області.

Вітаємо переможців!!!????????????

Джерело: facebook.com