«НА МАЙБУТНІЙ РІК ПЛАНУЄМО РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЩЕ БІЛЬШЕ»

Дата: 21.11.2020 22:34

Фото без описуЗазначив голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО під час інспекції виконання робіт на об’єктах Президентської програми «Велике будівництво» у Новослобідській сільській раді Путивльського району.

Очільник області відвідав вже відремонтовану дорогу Нова Слобода-Бунякіне та Новослобідський НВК, де роботи з реконструкції йдуть до завершення.

Фото без описуКрім того, у рамках робочого візиту до Путивльського району Роман Грищенко поспілкувався з начальником ДПРЧ-15 Ігорем ПОНОМАРЕНКОМ щодо ситуації на місці пожежі на торфовищі біля с.Волинцеве.

Також голова облдержадміністрації оглянув стан будівель спорткомплексу та старого корпусу коледжу СНАУ. Під час огляду розглядались варіанти збереження та реконструкції будівель.

Джерело: facebook.com