ЩОРОКУ 3 ГРУДНЯ РАЗОМ ІЗ СВІТОВОЮ СПІЛЬНОТОЮ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Дата: 03.12.2020 21:53

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Катерину Олексіївну Шкурську солістку вокального ансамбля "Світанок" вітаємо з днем людей з особливими потребами. Бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять твою родину, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

Пісню "Червона калина" виконують Катерина Шкурська та Людмила Мальцева.