6 грудня - особливий день для нашої держави - День Збройних сил України

Дата: 04.12.2020 09:50

Фото без опису6 грудня - особливий день для нашої держави - День Збройних сил України. До цієї дати у закладах освіти Новослобідської громади сьогодні приурочили ряд заходів. Для учнів Юр'ївського та Новослобідського НВК були проведені фотоквести. Чи знаєте ви, що таке фотоквест? Фотоквест - це змагання, яке обмежене в часі та передбачає виконання поставлених завдань. А ще це маса позитиву, корисної інформації та використання творчого потенціалу. Дітям потрібно було сфотографувати найоригінальніші рішення поставлених завдань, а саме: найцікавішу подію дня, перехожого, котрий читає Гімн України, виставку у бібліотеці, вдячні очі та фігуру захисникам, захисника. Виконуючи завдання, діти проявили оригінальність, талант, кмітливість. А для учнів Князівського НВК були проведені спортивні змагання "Майбутні захисники". Також діти виготовили обереги, намалювали малюнки військовим.

Головна нагода сьогоднішнього дня- промені щастя в очах дітей та дорослих, які є непідробним доказом того, що життя у громаді вирує.

З Днем Збройних сил! Дякуємо нашим захисникам! Земний вам уклін!