Публічна кадастрова карта України, що це?

Дата: 08.12.2020 13:40

Фото без описуВідділ земельних ресурсів та екології Новослобідської сільської ради продовжує інформувати населення Новослобідської громади про найбільш актуальні земельні питання.

Законом України «Про державний земельний кадастр» передбачено, що Публічна кадастрова карта України - це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами.

На сайті можна самостійно перевірити чи зареєстрована певна земельна ділянка, правильність відображення відомостей про неї, а також надіслати заяву у випадку виявлення неточностей або «накладок» інших земельних ділянок, переглянути інформацію про право власності та інші речові права на земельну ділянку. Також можна замовити витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку або довідку про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Перейти на кадастрову карту можна з офіційного сайту Держгеокадастру, нажавши на банер «Публічна кадастрова карта». Або ж ввести в стрічці пошуку браузера адресу сайту:  https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.