День Збройних сил України!

Дата: 04.12.2020 13:52

6 грудня - це свято пам'яті тисячі відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути героїчних подвигів наших прадідів в ім' я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте, день Збройних сил України - це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення Обороноздатності Української держави.

Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному руху яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Як говорив Тарас Шевченко: "у своїй хаті, - своя сила і правда, і воля", тож ми шануємо тих, чий святковий обов'язок захищати свою хату, боронити свою правду.

23 роки країна не знала війни.

Наш народ пишався тим, що у буремні 90 - ті роки ХХ століття Україні вдалося зберегти мир. Але війна необійшла нашу державу тепер. Ще чотири роки тому ми не особливо звертали увагу на слова "Слава Україні - героям слава!", а теперці слова набули нового змісту.

Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, що це герої - хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий Східний кордон України, лікарі, які в мирний час по - вертають поранених в зоні АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається армія.

Зичимо вам щастя, здоров'я, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розвитку України!