Голова Путивльської районної державної адміністрації СЕРГІЙ САВЧЕНКО ВРУЧИЛ ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА
Дата: 04.12.2020 15:07
Кількість переглядів: 267
Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2016 року № 53/2016 відзнакою «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені троє учасників бойових дій в АТО з Путивльського району.
Напередодні Дня Збройних Сил України голова райдержадміністрації вручив державні нагороди старшому солдату Євгену НОВІКОВУ та матері загиблого сержанта Олексія ОЗЕРОВА, Наталії КРИВОБОК.
Юрій Яцина та Сергій Савченко подякували матері загиблого військовослужбовця за сина, та солдату запасу за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни, добросовісне виконання свого військового і патріотичного обов’язку та висловили переконання, що майбутні покоління знатимуть і пам’ятатимуть про подвиг сьогоднішніх героїв.