День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 22:13

Фото без описуСьогодні країна відзначає День місцевого самоврядування. Вже другий рік поспіль у Новослобідській громаді організовуються та проводяться заходи із залученням дітей закладів загальної середньої освіти та представників влади громади. Така співпраця і взаємодія вже стали доброю традицією у нашій Новослобідській ОТГ. Тиждень заходів, приурочених до Дня місцевого самоврядування розпочато незвичайно. Епідеміологічна ситуація у країні внесла свої корективи. Безпека дітей - найголовніше. Тому тиждень розпочато онлайн екскурсією "Хто є хто у нашій громаді". Учні 9-11 класів Князівського, Мазівського, Новослобідського, Юр'ївського НВК ознайомилися у онлайн форматі зі структурними підрозділами усіх сфер життєдіяльності громади, а також інформацією про те, які функції виконують служби Новослобідської ОТГ: голова, секретар, староста, працівники відділу освіти, культури, ЖКГ, фінансисти, соціальні працівники тощо. Онлайн екскурсію «Хто є хто у нашій громаді» реалізовано повністю. Наступну зустріч також буде проведено у онлайн форматі у формі гри, до якої діти мають підготувати питання і пропозиції до представників влади щодо покращення і урізноманітнення життя громади, благоустрою тощо. Сьогоднішній захід є яскравим доказом того, що влада слухає і чує дітей, що влада і діти – це партнери, і насамперед, КОМАНДА! Також у кожному закладі до кінця тижня стоятимуть "Скриньки пропозицій", в які всі бажаючі можуть додавати свої пропозиції. Влада громади поруч з дітьми і працює для них, адже діти – це майбутнє громади!