9 грудня 2020: Міжнародний день боротьби з корупцією

Дата: 09.12.2020 23:08

Фото без опису    У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Мерида була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (прийнята Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року). Цей міжнародний договір передбачає заходи щодо попередження корупції, покарання винних, а також механізми міжнародного співробітництва в боротьбі з нею.

Конвенція набула чинності в грудні 2005 року після її ратифікації  30 країнами. Україна ратифікувала цю угоду у 2006 році.

До Міжнародного дня боротьби з корупцією, 9 грудня 2020 року в Новослобідській сільській раді проведено інформаційно-роз’яснювальний захід на тему: «Міжнародний день боротьби з корупцією» з працівниками сільської ради, яких проінформовано про вимоги діючого антикорупційного законодавства, про права та гарантії викривачів корупції.