Акція "16 днів проти насильства" добігає кінця

Дата: 11.12.2020 00:04

Фото без описуАкція "16 днів проти насильства" добігає кінця. Сьогодні, 10 грудня, останній її день.Не випадково була обрана саме ця дата – адже сьогодні - День прав людини.10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято та проголошено Загальну декларацію прав людини. Зазначена Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

«Найвищою цінністю будь-якої держави є людина, її життя та здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Кожен громадянин повинен знати, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі – є порушенням прав людини. Кожна людина має право звернутися за допомогою, а не замовчувати».

Ми всі маємо пам’ятати, що коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Без подолання насильства, цього згубного явища в суспільстві, неможливо створити сприятливі умови для самореалізації людини, вільного її волевиявлення, розвитку демократії, реалізації принципу рівних прав, свобод і можливостей для кожного громадянина.

До Вашої уваги телефони за якими можна звернутись, в разі якщо вистали жертвою будь- яких проявів насильства чи є його свідками, постраждали від торгівлі людьми і не бажаєте звертатись за допомогою за місцем проживання. За даними контактними номерами ви зможете отримати кваліфіковану допомогу та спеціалісти підкажуть Вам шляхи вирішення проблеми.

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

Громадська організація «Ла Страда»

0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Національна дитяча «гаряча» лінія

Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 16:00

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).

Національна безкоштовна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Номери телефону – 527 (з мобільного) та 0 800 505 501 (з мобільного або стаціонарного).

Урядова «гаряча лінія»

1545, Для громадян України, які перебувають за кордоном:

+38 (044) 284-19-15

Загальнонаціональна «гаряча лінія» з питань ВІЛ/СНІД

Номер телефону 0-800-500-451 (працює цілодобово)