Тиждень заходів, приурочених до Дня місцевого самоврядування

Дата: 11.12.2020 00:06

Фото без описуТиждень заходів, приурочених до Дня місцевого самоврядування, у Новослобідській громаді триває. Сьогодні відбувся незвичайний захід у формі онлайн - гри "Влада - діти". Учні 9- 11 класів Князівського, Мазівського, Новослобідського, Юр’ївського НВК разом із представниками влади та структурних підрозділів громади долучилися до заходу. Гру було проведено з елементами діалогу між школярами і представниками влади. Розпочалась гра з онлайн - привітання учасників. Далі діти за описом відгадували структурні підрозділи громади, після чого відбувся діалог між школярами і представниками влади громади. Найбільше питань діти задавали голові Новослобідської ОТГ Гаркавенко Ользі Олександрівні. Вони стосувалися усіх сфер життя і діяльності громади. Жодне запитання не лишилося без відповіді. До обговорення долучилися начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської ОТГ Чернякова Т.М. та начальник відділу культури Лучанінова Т.С. Школярі висували пропозиції щодо покращення та урізноманітнення культурного життя, благоустрою тощо. Питання і пропозиції носили різний характер. Деякі пропозиції дітей представники влади взяли на «озброєння». Діалог виявився досить «живим», активним, продуктивним. Під час гри було оголошено переможців конкурсів, приурочених до Дня місцевого самоврядування. Призи переможцям обов'язково будуть передані до шкіл і знайдуть своїх власників. Також у кожному закладі до кінця тижня стоятимуть «Скриньки пропозицій», у які всі бажаючі можуть додавати свої пропозиції.

Влада Новослобідської сільської ради готова слухати підростаюче покоління, чути, співпрацювати, реагувати, робити все для покращення життя громади і не тільки у переддень свята Дня місцевого самоврядування, а постійно, щодня!